1pm-3pm
Newspaper Shift |
9pm-11pm
Normal Shift |
SL: Donald Giuliano
SL: Jenifer Henslee 1: Robin Cripps 2: Kellie Duncan 3: Hotshot Idlett 4: Chris Kimble 5: Jacob Piranio 6: Ashley Shackelford 7: Dustin Williams |
SL: Ben Baranowski
SL: Ben Fahrig SL: Larry Hopper 1: Kinley Anderson 2: Bryan Flink 3: Scott Ganson 4: Amanda Howard 5: Tami Kent 6: Paula Kovalik 7: Matthew Kumjian 8: Archie Losey 9: Sean Luchs 10: Abigail Roskom 11: Christopher Schwantes |
7am-8am
Early Shift |
1pm-3pm
Newspaper Shift |
9pm-11pm
Normal Shift |
SL: Bryan Burkholder
SL: Jerrod Frederking 1: Adam Bell 2: Jason Burns 3: Michael Imgarten 4: Kenneth McCallister 5: Christopher Schwantes 6: Tim Wiegman |
SL: Brant Dodson
SL: Jim Southard 1: Amanda Adams 2: Kathleen Dougherty 3: Christopher Gilreath 4: Jason Girard 5: Eric Hunt 6: Edward Natenberg 7: Cindy Standing |
SL: Sarah Davis
SL: Clayton Fain SL: Mary Long 1: Brian Alonzo 2: Hayley Baran 3: Keith Cavey 4: Troy Christensen 5: Scott Ganson 6: Amanda Howard 7: Mason Jackson 8: Kiel Ortega 9: Michael Pieleck 10: Blake Thompson 11: Nicholas Walsh |
7am-8am
Early Shift |
1pm-3pm
Newspaper Shift |
9pm-11pm
Regular Shift |
SL: Aaron Kennedy
SL: Michael Pittard 1: Troy Christensen 2: Nathan Hiers 3: Karlye Kimmel 4: Archie Losey 5: Kenneth McCallister 6: Clark Payne 7: Kelley Veal 8: Christine Worthington |
SL: Jim Bishop
SL: Haley Homan 1: Nicholas Benson 2: Sheila Frazier 3: Lela Knight 4: Nathan Miller 5: Rachel Oakes 6: Mark Oerther 7: John Pontari 8: Greg Sherman 9: Sophia Tantillo 10: Cory Thompson 11: Christine Worthington |
SL: Ben Fahrig
SL: Chris Nuttall 1: Brian Alonzo 2: Renee Curry 3: Devin DeGroot 4: Bryan Flink 5: Katherine Hawley 6: Michelle Light 7: Aisha Muhammad 8: Joe Nivickis 9: Alex Schenkman 10: Krystal Stinchcomb 11: Nicholas Walsh |
7am-8am
Early Shift |
1pm-3pm
Newspaper Shift |
9pm-11pm
Regular Shift |
SL: Bryan Burkholder
SL: Jerrod Frederking 1: Adam Bell 2: Natalie Nissen 3: Errol Pollard 4: Christopher Schwantes 5: Ashley Shackelford 6: Chris Willingham |
SL: Brant Dodson
SL: Cyrena Briede 1: David Boyd 2: Pete Johnson 3: Rachel Oakes 4: Therese Thompson |
SL: Sarah Davis
SL: Mary Long SL: Melissa Moon 1: Stevan Alcorn 2: Troy Bell 3: Matt Gaffner 4: Chad Garneau 5: David Hogg 6: Mason Jackson 7: Michael Pieleck 8: Lisa Ries 9: Blake Thompson 10: Tim Wiegman 11: Chris Willingham |
7am-8am
Early Shift |
1pm-3pm
Newspaper Shift |
9pm-11pm
Regular Shift |
SL: Chad Ringley
1: Kinley Andersen 2: Nathan Hiers 3: Pete Johnson 4: Archie Losey 5: Errol Pollard 6: Kelley Veal |
SL: Katherine Donner
SL: Kiel Ortega 1: Nicholas Benson 2: Sheila Frazier 3: Jason Guillet 4: Mason Jackson 5: Nicole Livingston 6: Nathan Miller 7: Jeff Morrow 8: Mark Oerther 9: Errol Pollard 10: Greg Sherman 11: Sophia Tantillo |
SL: Nicole Haglund
SL: Chad Shafer 1: Adam Atkins 2: Troy Bell 3: Keith Cavey 4: Josh Davis 5: Ben Fahrig 6: Roger Graham 7: Hotshot Idlett 8: Sean Luchs 9: Justin Walker 10: Chris Walsh |
7am-8am
Early Shift |
1:30pm-3:30pm Regular Shift |
SL: Chad Ringley
SL: Jim Southard 1: Adam Bell 2: Zachary Crowell 3: Chad Garneau 4: Natalie Nissen 5: Clark Payne 6: Errol Pollard 7: Jessica Rathke 8: Tim Wiegman |
SL: Ryan Willis
1: Matthew Kumjian 2: John McGurk 3: Kasey Shields |
1pm-3pm
Normal Shift |
SL: Edward Natenberg
1: Nicholas Benson 2: Robin Cripps 3: Scott Ganson 4: Emily Hartin 5: Phillip Hurlbut 6: Victor Manuel Rojas Jordi 7: Matthew Kumjian 8: Jacob Piranio |